Neler Yapıyoruz?

MBG BİLİŞİM HİZMETLERİ TİC. ŞTİ

HTML ve CSS kodlama ile sektöre atılan MBG Bilişim aynı zamanda ana firmamızdır. 1990’lı yıllarda Amiga Commodore bilgisayarlar ile teknolojiye sardığımız merak ve heyecanın ardından freelance yazılım ve kodlama alanında sektöre ilk adımını atmıştır.

Üniversite mezuniyetinin ardından firma sahibimiz, 2007 yılında şirket kurulumunu gerçekleştirerek sektörde faaliyetlerine başlamış, 15 yıldan uzun süredir tüm personellerimizle İstanbul ve Türkiye çapında pek çok fabrika ve firmaya bilişim sektöründe hizmet sunmaya devam etmektedir.

GSM SİNYAL GÜÇLENDİRİCİ

Gelişen teknolojiye ayak uyduran MBG Bilişim, 2016 yılında oluşturduğu ve şu anda ana markamız olarak hizmet verdiğimiz, GsmSinyalGüçlendirici.com üzerinden “Çekmeyen cep telefonu kalmasın” sloganı ile yola çıktı.

Uzakdoğu’dan ithal ettiği yüksek kalite repeater ürün ve anakartları ithal eden firmamız, yine Türkiye ve yurt dışında pek çok noktaya telekomunikasyon alanında hem ürün tedarik hem de danışmanlık yapmaktadır.
Siteye Git: https://gsmsinyalguclendirici.com

MBG OYUN KONSOLU

2020 yılının başında yaşanan pandemi sürecinde insanların evlerinde keyifle vakit geçirmesi amacıyla 1990’lı yılların een büyük eğlencesi atari salonlarındaki oyunları, tek bir kutunun içerisinde MBG Pandora E Sport Box Retro Arcade adı altında ithal etmeye başladık. Halen Trendyol, N11, Hepsiburada.com siteleri üzerinden bu nostaljik kutuların satışına devam etmekteyiz.

Siteye Git: https://mbgoyunkonsolu.com